نمای کلی:

به کارگيري نورگير حبابي (کوپل) به عنوان پوشش سقف حياط خلوت ، استخر ، پارکينگ اتومبيل و غيره، يکي از روشهاي نوين در صنعت ساختمان به شمار مي آيد اين روش در سالهاي قبل به دليل ايجاد روشهاي سنتي ( استفاده از شيشه و اسکلت فلزي) و خطرساز به دليل سقوط شيشه و آب بندي نبودن آن باعث گرديد تا گروه صنعتي آفتاب اقدام به تهيه و اجراي اين نورگيرها در صنعت ساختمان نمايد. نورگيرهاي سقفي چندين برابر پنجره عمودي با اندازه يکسان نور روزانه تامين مي کنند. همچنين نور حاصل از يک نورگير به صورت يکنواخت در اتاق منتشر شده , احتمال بازتاب کمتري دارد و حريم خصوصي را کمتر به مخاطره مي افکند. سابقه استفاده از نورگيرهاي سقفي در دنيا بسيار طولاني , پر اهميت و به شکل گستره بوده است اين محصول درکشور ما نيز سابقه ي ديرينه دارد ولي متاسفانه شناخت کمتري نسبت به مزاياي آن وجود دارد و براي اکثر مردم نقطه آغاز نورگير , نوع شيشه ايي آن با اسکلت فلزي است . در صورتيکه گزينه بسيار مناسب تري براي ارائه آن وجود دارد.

کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی

ایده و مفهوم

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

فرآیند طراحی

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

ساخت و ساز

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

جزئیات پروژه:

یکی از راه های جلوه گری در فضای داخلی روشنایی آن ها و نورپردازی خاصشان است ، برای ایجاد فضایی خاص تر نورگیر ها را برای عناصر دکوری خود تعبیه کنید و از جادوی نور در فضای خود لذت ببرید.

نورگیرسقف یا پنجره سقفی انتقال دهنده نور به فضاهای داخلی می‌باشد. این نورگیرها همه یا بخشی از فضای سقف ساختمان را به منظور روشن سازی تشکیل می‌دهند. نورگیرهای سقفی انواع مختلفی دارند که هر کدام زینت بخش، بخشی از فضای داخلی ما می باشد، با ما همراه باشید تا به بررسی نقش نورگیر ها در فضای داخلی بیشتر بپردازیم.

 

ورودی ها باید روشن باشند به طوری که به خوبی خاصیت دعوت کنندگی را برای فضای شما داشته باشند، برای این منظور استفاده از نور طبیعی در فضا بسیار مفید است، با این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها می توانید فضایی منحصر به فرد در ورودی خود داشته باشید.
  •  عایق رطوبتی ۱۰۰ % در برابر عوامل جوی مانند برف و باران
  • عایق صوتی مناسب با استفاده از نوع حباب دو جداره جهت صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از اتلاف دما
  • استحکام کافی در مقابل ضربات ( مقاوم در برابر ضربات تا ۱۰ برابر شیشه)
  • تنوع رنگ جهت تامین سلیقه گوناگون مشتریان به انواع نورگیر مات و شفاف و رنگی
  •  مقاوم در برابر اشعه UV آفتاب به دلیل وجود مواد ضد UV در ورق های اکرولیک
  •  استفاده از بازشو در نورگیرها از زاویه ۰ تا ۱۸۰ درجه توسط یک جک دستی و دسته ی جک جهت تهویه هوا، دسترسی به سطح بیرونی نورگیر حبابی جهت نظافت و تعمیرات احتمالی
  • نورگیرها از دو قسمت پایه از جنس فایبرگلاس مسلح (رزین و الیافت شیشه) و حباب از جنس ورق اکرولیک که توسط پیچ و مهره به پایه نصب می گردد تشکیل می شوند.