نمای کلی:

استفاده از شیشه سکوریت تاشو در بالکن های آپارتمان جلوی نفوذ سرما، گرد و خاک و ... را بگیرد. شیشه سکوریت تاشو با قیمت مناسبی که دارد می تواند آسایش را با اندک هزینه ای به منازل بیاورد. شیشه سکوریت تاشو این امکان را می دهد که در فصل سرما نیز از بالکن بتوان استفاده کرد.

جزئیات پروژه:

شیشه بالکن یک نیاز و یک ضرورت

امروزه با ارائه نسل جدید شیشه بالکن این امکان برای شما فراهم‌شده تا در فصل زمستان فضای بالکن شما به یک محیط زیبا و گرم تبدیل گردد، این محصول معمولاً از عرض به ابعاد ۴۰تا۶۰سانت تقسیم‌شده و بین هر شیشه درزگیر وجود دارد و زمانی که این پانل‌ها بسته می‌شود هیچ فضایی جهت ورود هوای سرد و یا گرد وخاک به‌جا نمی‌گذارد تا برای شما محیطی مطبوع در فضای بالکنتان فراهم گردد،

امروزه با آپارتمان نشین شدن خانواده ها، حیاط خلوتی دیگر وجود ندارد. بالکن جای حیاط خانه های قدیمی را گرفته اند. بالکن فضای آزاد هر واحد از  آپارتمان است که کاربرد های متفاوتی دارد. بالکن مزیت هایی دارد که تقریبا همه مردم از آن ها استفاده می کنند. علاوه بر مزیت های بالکن، مشکلاتی را بالکن برای ساکنین آپارتمان ایجاد می کند. این مشکلات اعم از نفوذ سرما در زمستان، خطر پرت شدن به پایین و … می باشند.بالکن شکل های مختلفی دارد، یکی از این مدل ها تراس گرد می باشد. تراس گرد همانطور که از نامش مشخص است به صورت نیم دایره و گرد می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

 

بالکن در ساخت هر ساختمانی کاربرد بسیاری دارد. معمولاً از بالکن در ساختمان‌ها استفاده‌های بسیاری می‌شود. افرادی هستند از بالکن به‌عنوان گلخانه استفاده می‌کنند؛ اینجاست که برای پوشش از سرما و گرما، شیشه بالکن کاربردی‌تر از موارد دیگر است. شیشه بالکن حفاظ مناسبی برای بالکن‌ و تراس‌ها است و مردم خواستار این ایده شیشه بالکن از شرکت رامادر هستند. برای ساخت شیشه بالکن یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل در کف اجراشده و فضای بازشو تراس به تعدادی پانل شیشه‌ای متحرک تقسیم می‌شود. در بخش ابتدایی از ساخت شیشه بالکن معمولاً سمت راست ثابت است و یک درب یا پنجره از راست به چپ باز و بسته می‌شود. به‌این‌ترتیب هر پنل از درب و پنجره در شیشه بالکن به صورت تک‌به‌تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار می‌گیرد.

  • نمای یکدست شیشه‌ای جهت فضای بالکن به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون یا مانع دید.
  • شیشه تراس این امکان را برای بهره بردار مهیا می‌کند که در فصول مناسب سال سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره‌مند گردد.
  • به واسطه بسته شدن فضا با شیشه‌های متحرک شیشه تراس، مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می‌شود نظافت فضای شما با استفاده از بالکن شیشه‌ای کاملاً راحت خواهد بود.
  •  شیشه تراس به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو می‌باشند.
  • شیشه بالکن از پانل‌های عمودی تشکیل‌شده است که در بالکن شما نمایشی بدون مانع و بدون توجه به شرایط آب و هوایی را به شما ارائه می‌دهد.
  • هر یک از پانل‌ها مستقل است که به‌عنوان یک درب کشویی و یا به‌صورت درب لولایی نصب می‌گردد.