نورگیر بازشو پشت بام رو

نورگیر بازشو پشت بام رو

  این نوع از نورگیرهای پشت بام رو  برای اماکنی طراحی و عرضه  شده اند، که اگر محلی برای رفتن به پشت بام وجود نداشته باشد با نصب این نورگیر میتوان به پشت بام تردد کرد. تعریف نورگیر پشت بام‌ چیست؟ اکنون نورگیر پشت بام در اشکال متنوعی در ساختمان اجرا می شود، انتخاب نوع […]

نورگیر بازشو پشت بام رو

 

نورگیر بازشو پشت بام رو

این نوع از نورگیرهای پشت بام رو  برای اماکنی طراحی و عرضه  شده اند، که اگر محلی برای رفتن به پشت بام وجود نداشته باشد با نصب این نورگیر میتوان به پشت بام تردد کرد.

تعریف نورگیر پشت بام‌ چیست؟

اکنون نورگیر پشت بام در اشکال متنوعی در ساختمان اجرا می شود، انتخاب نوع پوشش سقف پشت بام برای ایجاد نورگیر یکی از مهمترین و اصلی ترین نکات در این رابطه محسوب می شود که برخی از این مدلها قابلیت بازشو شدن را دارند و برای تهویه هوا بسیار مناسب هستند.

معمولا در ساخت نورگیر از ورق های پلی کربنات یا ورق های اکریلیک با ضخامت های مختلف به جای شیشه های مقاوم استفاده می شود که قابلیت عبور نور را دارند و از مقاومت فیزیکی بالایی در برابر بارش برف و باران برخوردارند.

از حالت های مختلفی که در پوشش سقف پشت بام، برای نورگیر استفاده می شود، می توان به نورگیر حبابی، طرح قوسی، پوشش گنبدی، پوشش منشوری، پوشش هرمی، نورگیر تونلی و …. اشاره کرد.

شماره تلفن
09146436020
آدرس
کارخانه 1 : تهران جاده ورامین کارخانه 2 :مراغه- خ ش کرمی
پست الکترونیک
aftabskylight.com

Call Now Button