سفارش شیشه بالکن

قیمت شیشه بالکن

شیشه بالکن یا تراس وسیله ای است برای جداکردن فضای داخلی ساختمان از فضای خارجی می باشد. با بهره گیری از آن می توان نمای ساختمان را زیبا تر و مدرن تر کرد. با نصب شیشه بالکن در کلیه فصول حتی فصول سرد سال می شود از فضای بالکن استفاده نمود. در قدیم از شیشه برای بالکن استفاده نمی شد. همین امر موجب میشد فضای تراس در زمستان و در هنگام بارش برف و باران یا در روزهای سرد سال استفاده نشود.

سفارش شیشه بالکن

از مزایای استفاده از آشیشه بالکن تاشو بودن ،جمع کردن آن در صورت عدم نیاز می باشد. همچنین به راحتی قادر یم دو سمت شیشه تاشو بالکن را از آلودگی ها تمیز کنیم. شیشه بالکن ریلی به دلیل مزایای فراوانی که دارد گزینه اول برای اجرای بالکن است.

سفارش شیشه بالکن

چگونگی سفارش شیشه بالکن

شما باید بر اساس نکات مهمی سفارش خود را انجام دهید ، ابتدا آن نوع از شیشه تراس و یا پوشش پلی کربنات را که موردنظرتان می باشد را انتخاب کرده  و سپس سفارش خود را به شرکت می دهید، شرکت نورگیر کوپل  در زمینه تجهیزات ساختمانی فعالیت فراوانی دارد شما را راهنمایی کرده  تا یکی از بهترین انواع شیشه بالکن را که برای فضای شما انتخاب  و خریداری شود.

هر طلقی برای جلوگیری از دید بالکن  پیشنهاد نمی شود و باید از ورق های فایبرگلاس صاف و یا پلی کربنات استفاده کنید تا مقاومت بیشتری در برابر تابش آفتاب دارا باشد.

طراحی تراس و بالکن با پوشش پلی کربنات

دیزاین تراس باید به گونه ای باشد که به عنوان یک بخش خصوصی نیز بتوان از آن استفاده نمود. همان طور که در مقاله گفته شده در حال حاضر فضا و مساحت خانه ها به دلیل آپارتمان نشینی بسیار کوچک تر از قدیم شده است. یک راه حل بسیار مناسب برای این مشکل نصب شیشه بالکن پلی کربنات است. اما تنها نصب و اجرای بالکن شیشه ای  راه حل این مشکل  نیست. برای ایجاد یک فضای دلنشین باید از مبلمان مناسب برای این فضا استفاده نمود. همچنین می توان با استفاده از گل های آپارتمانی این فضا را تزیین و زیبا نمود. یک ایده نو برای زیبا تر کردن تراس استفاده از چمن مصنوعی برای کف تراس است.

شیشه بالکن ریلی تاشو

شیشه بالکن ریلی تاشو به سبب استفاده راحت و آسان به عنوان یک محافظ برای تراس مورد استفاده قرار میگیرد. به علت تاشو بودن بالکن شیشه ای می توان به راحتی آن را در مواقعی که نیاز نیست به طور کامل درکنار دیوار قرار دهیم.

قیمت شیشه بالکن ریلی

ابعاد تراس در ساختمان های مختلف با یکدیگر فرق دارد. در برخی ساختمان ها که فضای و ابعاد بیشتری دارند مانند پنت هاوس فضایی بیشتری را به تراس اختصاص داده اند. به همین علت قیمت ساخت بالکن شیشه ای در ساختمان های مختلف با یکدیگر فرق خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *