پوشش سقف نورگیر پشت بام

قیمت نورگیرسقفی و شیشه بالکن آپارتمان

داشتن یک بالکن شیشه ای در تهران قادر است،در این محیط شهری یک مکان جذاب و دلپسند برای ما و خانوادمان بوجود آورد. وجود بالکن بدون حفاظ و دورکشی در برخی از مکانها  غبار و سروصدای زیاد باعث شده زیاد نتوانیم استفاده بهینه از بالکن داشته باشیم، شیشه بالکن یک انتخاب صحیح برایاستفاده مناسب از بالکن است.

یک بالکن شیشه ای در تهران  می تواند ویژگی های بسیار جذابی به ساختمان شما دهد.

یک بالکن شیشه ای در واقع  یک گزینه کاملتر از یک نرده بالکن سنتی است؛ درقدیم بالکن نرده و حفاظ نداشتند و این امکان که برای کودکان بتوانند با استفاده از بالکن و تراس محیط بیرون را ببینند نبود اما با وجود  بالکن شیشه ای یک حفاظ ان برای کودکان و سایر افراد خانواده به وجود آمد.

بررسی قیمت شیشه بالکن

به عنوان پوشش بالکن ها و تراس ها مورد استفاده قرار میگیرد و در این فصل از پر فروش ترین خدمات گروه صنعتی آفتاب می باشد، در شیشه بالکن ریلی از جنس آلومینیوم در سقف و یک ریل در کف قابل نصب است،  و تعدادی پانل شیشه ای متحرک در فضای بازشوی ریلی تقسیم می شود. پروفیل ها و یراق شیشه بالکنی در این شیشه بالکنها همگی وارداتی بوده و محصولات برترین کمپانی کشور ترکیه است. همچنین کلیه شیشه ها با ضخامت ۸ میلی‌متر از نوع سکوریت است.

جهت کسب دریافت قیمت شیشه بالکن با ما تماس بگیرید

  • ۰۹۱۲۰۸۵۶۰۲۰
  • پوشش سقف نورگیر پشت بام

نرده شیشه ای بالکن,شیشه بالکن

نرده شیشه ای به سبب شفافیت در مقابل پرتو نور و استقامت بالایی که دارد در مقابل فشار گزینه عالی است که به عنوان نرده بالکن مورد بهره وری قرارگیرد.نرده شیشه ای بالکن با شیشه سکوریت و لمینت شده در ضخامت های۹ تا ۱۷ میلیمتر قابل نصب است.حفاظ شیشه ای بالکن با چند سیستم مختلف مهار شیشه نصب می شود.

اجرای پوشش سقف نورگیر پشت بام

 انتخاب درست نورگیر پشت بام چگونه است؟

اگر میخواهید، از انواع نورگیر پشت بام‌ برای ساختمان خود بهره ببرید، می توانید از خدمات گروه صنعتی آفتاب که در  این زمینه دارای  مشاوره های لازم است مورد استفاده واقع شود. به طور کلی در انتخاب و اجرای نورگیر سقف باید به موارد زیر دقت کرد:

  • انتخاب و خرید طرح سقف نورگیر هماهنگ با کاربری و معماری ساختمان باشد.
  • استفاده از متریال بهینه و صحیح  برای فریم نورگیر پشت بام باشد.
  • استفاده از پوشش مناسب برای نورگیر سقفی با خاصیت  ویژه .
  • واگذاری نصب نورگیر سقفی به افراد متخصص و ماهر

تهران نورگیر،عرضه کننده ی نورگیر سقف

امنیت و زیبایی با نورگیر سقفی

نورگیر ها مقاومت بسیار بالایی نسبت به شیشه دارند. به ویژه اگر جنس نورگیرها از جنس ورق پلی کربنات باشند. هنگامی که ضخامت ورق پلی کربنات افزایش یابد ، به همان اندازه مقاومت آن بالا رفته که دارای ضد گلوله بودن میشود. و همین امر باعث شده تا انتخاب بسیار درستی برای استفاده در ساختمان هایی باشد که نیاز به امنیت بالایی دارند مثل جواهر فروشی ها و….

از سوی دیگر چون مقاومت فیزیکی سقف نورگیر بسیار بالا بوده، در هنگام بارش برف سنگین و یا باران و یا حتی هنگامی که در پشت بام روی آن ایستاده اید ، می تواند به خوبی عمل کند.

 

 

دانلود PDF مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *