نورگیر سقفی

معرفی انواع نورگیرهای سقفی مدرن و زیبا |نورگیر سقفی اتاق خواب

سازه ساختمانی که برای تهویه هوا و ایجاد روشنایی در محیط بکار گرفته میشودد نورگیر میگویند، معمولا نورگیرها از جنس شیشه و یا طلق  هستند به این دلیل که به خوبی نور را منعکس کرده و مانعی برای ورود نور نیستند. افزایش کاربرد نورگیر سقفی در پروژه های عمرانی و ساختمانی ، باعث افزایش استفاده از نورگیرها شده است. حفظ انرژی، تامین روشنایی محیط داخلی و ایجاد زیبایی از کاربردهای مهم نورگیرها می باشد .

در این مقاله به توضیح مختصر نورگیر و نظرات مردم برای استفاده از نورگیر می پردازیم:

انواع نورگیر سقفی موجود در بازار

 نورگیرها به طور کلی  در دو نوع نورگیر زیرزمینی و نورگیر سقف استفاده می شوند.

 نورگیر های زیرزمینی همان طور که از نامش پیداست  نورگیرهایی هستند که برای هدایت و ایجاد روشنایی به واسطه نور خورشید در فضای زیر زمین استفاده می شوند. از این نوع از نورگیرها برای ساختمان های چند طبقه که وزیر زمین دارند، کاربرد دارد.

نورگیرهای سقفی و یا  پنجره های سقفی ،این نورگیرها یکی از بهترین راه حل ها برای تهویه هوا و تامین روشنایی به کمک نور خورشید است که در حال حاضر  از آنها  در ساختمان های مختلف با سبک های متنوع و زیبا استفاده میشود.

 

ویژگی های مهم نورگیرها

محکم بودن،عایق بودن،شفاف بودن

نظرات پرسیده شده از مردم:

۱*من مهندسم وموافق نورگیر رو سقف ساختمان نیستم چون جذابیتای زیادی برای زیبایی ساختمان وجود داره..

۲*خونه یکی از اقوام یه اتاقش تاریک بود برداشتن وسط دیوار رو یه مربع بزرگ خالی کردن و توش شیشه های محو قشنگ زدن که هم دکور شد و هم نور رو رد میکرد هم محو بود داخل اتاق دید نداشت  به نظر من نورگیر های سقفی باعث زیبایی خونه میشه

 

نورگیر سقفی

گروه صنعتی آفتاب افتخار دارد که با داشتن سالها سابقه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و سقف های سبک نورگیر ؛ با کادری مجرب و حرفه ای در خدمت مردم عزیز ایران باشد ما به صورت تخصصی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در خصوص پوشش سقف های نورگیر پاسیو منازل مسکونی و اداری جهت اضافه کردن به بنای مفید فعالیت می کنیم و بر آنیم تا محل بلااستفاده پاسیو و حیاط خلوت ساختمان را به محیطی آرامش بخش و کاملا مفید تبدیل کنیم خصوصیات سقف های نورگیر پاسیو طبقه اول از قرار ذیل می باشد: *صد درصد آب بند و عایق رطوبتی *هفتاد درصد عایق صوتی و صدای باران را به داخل انتقال نمی دهد *تا شصت درصد عایق حرارتی *دارای دریچه های بازشو ؛ اتومات و یا دستی *حباب های نشکن در برابر ضربه *سهولت شست و شوی سقف *دیزاین بسیار زیبای داخلی

**لطفا جهت آشنایی بیشتر با ما در ارتباط باشید**

  • ۰۹۱۲۰۸۵۶۰۲۰

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *