خرید و فروش نورگیر

نورگیر ساختمانی|طرحهای خلاقانه نورگیر|پوشش سقف

برای انتقال نور به فضای داخل از نورگیرسقفی و یا پنجره استفاده میشود، ممکن است نورگیرها همه یا قسمتی از سقف ساختمان ما را به برای روشنایی فرا بگیرند. نورگیرهای سقفی دارای انواع مختلفی هستند که هر یک از آنها دارای زیبایی، قسمتی از فضای خانه ی ما می شوند، با گروه صنعتی آفتاب همراه شوید تا به بررسی نقش انواع  نورگیر ها در فضای داخلی بیشتر بپردازیم.

خرید و فروش نورگیر

نورگیر در ورودی فضا

ورودی های هر ساختمان باید کاملا  روشن باشند، به گونه ای که به خوبی حس صمیمیت و  دعوت شدن  را برای فضای مورد نظر شما تداعی کند، برای این امر استفاده از نور طبیعی در فضا بسیار مستمر مفید می باشد.با انجام این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها می توانیم فضایی منحصر به فرد و جذاب در ورودی های فضای خود بسازیم.

در حمام و آشپزخانه ها  که دارای بازشوهایی که در بالای سقف آنها قرار دارد، فضای مناسبی برای تهویه هوای مرطوب این فضاها است. مقدار هوای تخلیه شده از سقف این فضاها،  به سرعت باد، تغییر فشار و تفاوت درجه حرارت داخل و خارج فضا بستگی دارد. هوای خنک، گاهی از همان راهی که نور واردمحیط شده، جریان می‌یابد، اما اکثر اوقات هوای گرم می باشد که از این فضا راهی به  بیرون رفتن پیدا نمی‌کند. در نتیجه یکی از محل های مناسب برای قرار گرفتن پنجره های سقفی و یا نورگیر حمام ها و آشپزخانه ها است.

کاربرد نورگیر در ساختمان

کاربرد نور گیرهای سقفی  همیشه به منظور تهویه یا انتقال نور مطلوب در فضا نمی باشد، نور گیرها می توانند نقشی بسیار منحصر به فرد در فضای ساختمان ما داشته باشند.

با ایجاد بازی نور و سایه می توانیم  در طول روز دیوارهایی منقوش با حسی جذاب داشته باشیم که دائما در حال تغییر هستند.

برای اکثر افراد داشتن تندیس ها و  دکوری ها  در فضای داخلی منزل و یا اداره مهم می باشد، یکی از راه های جلوه گری و زیبا نشان دادن  این تندیس ها در فضای داخلی روشنایی آن هاست و نورپردازی ، که به زیبا نشان دادن بیشتر آن ها در فضای داخلی کمک می کند.

نورگیر راه پله

راه پله ها مکان دیگری  از فضاهای ساختمان است ،که نورگیر ها می توانند به آن ها زیبایی خاصی بدهند، در کنار راه پله ها میتوان از نورگیر های سقفی استفاده کرد، با  توجه به دیوارهای نزدیک به نورگیر ها این امر امکان پذیر است. دیوار پوش سنگی با رنگ سفید به نور دریافتی از نورگیر ها جلوه می دهد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *