سقف پاسیو مناسب

چگونه یک پاسیو دل انگیز در منزل داشته باشیم؟

فصل بهار و تابستان  که دارای آب و هوای گرم و لذت بخش است بهترین وقت است، که با دوستان و اقوام خود  وقت گذرانی کنید. پاسیو شما شکل و ظاهری کثیف دارد قدیمی می باشد نگران نباشید ما به شما راه حل داشتن یک پاسیو زیبا را می دهیم . جمع کردن برگ ها و شستن کف پاسیو  کثیف اولین قدم موفقیت آمیز در داشتن یک فضای باز زیبا می باشد.  شما میتوانید پاسیو و حیاط خلوت خود را به یک مکان زیبا برای مهمانی دوستانه مبدل کنید.

برای بهترین و زیباترین  بودن پاسیو ها نیاز به یک دست صندلی داریم ،که چیدمان صندلیها در زیبایی پاسیو خیلی مهم می باشد ،صندلی ها به طوری انتخاب شوند که برای چهار یا پنج نفر به طور همزمان جا باشد. بهترین انتخاب برای صندلی  مبل ال زیبا می باشدو برای گفت وگوها و دورهمی های خودمانی  فضای لوکس ایجادمیکند.

سقف پاسیو مناسب

داشتن اجاق های کباب پذیری یک نکته ی مهم و اساسی می باشد، یک بیس خانگی برای اجاق باربکیو خودتان بسازید تا مجبور به جابه جا کردن اجاق نباشیم. میتوانیم در اطراف باربکیو پیشخوانهایی از جنس سنگ مرمر بگذاریم  و ظاهر  آن را به یک اجاق اشپزخانه سنگ مرمر تبدیل کنیم.

 

رنگ های خاکستری و یا قهوه ایی باعث بوجود آمدن  یک رنگ دلگیر ویکنواخت میشود. مثل تزئینات داخلی منزلمان، فضای بیرون پاسیو  هم به رنگ و روشنایی زیبا نیاز دارد. با ایجاد بازی  با رنگ های جذاب و  ترکیب زرد و آبی در کنارهم استفاده از پارچه هایی با بافتهای مختلف، گذاشتن گلدانهای گل در اطراف ، به جذابیت ظاهری پاسیو اضافه میکند.

 

پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت منزل

پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت علاوه بر جمع کردن افراد خانواده ها و دوستان دورهم، فضای زندگی خانه را افزایش می دهد.سازه و عملکرد سقف حیاط خلوت بسیار امری حیاتی می باشد. علیرغم این نکته مهم، پاسیو اغلب آخرین جایی است که افراد در برنامه ریزی ساخت و ساز  به آن فکر می کنند.

انواع سقف های موجود برای پاسیو و حیاط خلوت ،نورگیر در گروه صنعتی آفتاب

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *