پوشش پاسیو

انواع پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت :

پوشش سقف به سه مدل در گروه صنعتی آفتاب اجرا می گردند. یک نوع آن به صورت  پوشش با ورق پلی کربنات می باشند که بدلیل مقاومت بالای آن حدود ۲۵۰ برابر شیشه ، همچنین حالت ارتجاعی آن باعث نشکن بودن، مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش UV ، رنگ شفاف و بی رنگ ورق پلی کربنات تقریبا ۹۰% نور پاسیو و حیاط خلوت را در اختیار ما گذارد و همچنین قیمت مناسب آن باعث شده است که پوشش مناسب و محبوبی جهت پوشش سقف حیاط خلوت بحساب  آید .

مدل دیگر پوشش سقف نورگیر حبابی است که به دلیل استفاده از پایه Abs تا حدود مناسبی عایق گرما و سرما محسوب می شوند و همچنین بعلت استفاده از ورق اکریلیک ( پلی گلاس ) میزان انتقال نور مناسب را دارند که با شاسی کشی مناسب حدود ۸۵% نور پاسیو و حیاط خلوت را در اختیار ما می گذارند . و مزیت آن نسبت به ورق های پلی کربنات زیبایی آن و کاملا آب بند بودن (همراه با گارانتی معتبر شرکتی) می باشد.

گروه صنعتی آفتاب با در اختیار داشتن افراد متخصص و استاد کاران خلاق از ترکیب ورق پلی کربنات و نورگیر حبابی توانستن سبک جدیدی از پوشش های پاسیو با حداکثر نور و هواکش مناسب و اببندی کامل به مشتریان عزیز ارائه کنند 

همچنین این نورگیر ها تنوع رنگ بسیار بالایی را دارد و همچنین بعلت باز شو بودن نورگیرهای حبابی و پلی کربنات ما قابلیت تهویه هوا و در صورت نیاز شستشوی این نورگیرهای سقفی را داریم . مسقف کردن سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو یکی از مهترین عواملی است که باعث افزایش فضای مسکونی شما می شود و از فضای آن می توان بعنوان آشپزخانه دوم ، اتاق بچه ، کتابخانه ، گلخانه و … استفاده نمود .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *