سندبلاست کردن شیشه بالکن

پوشش بالکن و تراس با شیشه بالکنی|پوشاندن بالکن با کمترین هزینه

برخی بالکن ها با شیشه و یا طلقها  پوشانده میشوند، زیرا هم نمای شیکی به خانه و بالکن میدهد و هم میتوانید مناظر اطراف را ببینید و از ورود پرنده ها و حشرات جلوگیری کنید.در مقاله زیر سعی شده جواب سوالات زیر داده شود تا بیشتر در مورد شیشه بالکن بدانیم.

انواع پوشش طلقی بالکن کدام اند؟ ۲٫مناسب ترین شیشه برای بالکن چیست؟ ۳٫مقایسه طلق های بالکنی با شیشه بالکنی در چیست؟برای جواب سوالات مقاله زیر را مطالعه کنید در زیر شیشه بالکن و طلق بالکن تعریف شده اند و کاربرد هریک بیان کرده ایم.

مقاومت طلق بالکن

طلق های پلاستیکی ، علاوه بر جلوگیری از دید، جلوی ورود سرما و گرما را می گیرد.

البته در انتخاب طلق باید دقت زیادی کرد و هر طلقی برای جلوگیری از دید استفاده نشود ،ورق های فایبرگلاس صاف و یا پلی کربنات  مقاومت بیشتری در برابر تابش آفتاب دارند.

 

 شیشه بالکن

گاهی اوقات افراد به دلیل نمایان نشدن نمای داخلی منزل تصمیم میگیرند که شیشه ها را سند بلاست کنند که این امری انجام شدنی است،اما باید در نظر داشت که این کار امکان دید به فضای بیرونی منزل را نمیدهد.

انواع شیشه بالکن

سندبلاست کردن شیشه بالکن

ریلی ،تاشو ،آکاردئونی،شیشه های بدون قاب

گروه فنی و مهندسی آفتاب به صورت حرفه ای در زمینه سیستمهای بالکنی فعالیت می کند و محصولات خود را با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان به مشتریان خود عرضه می کند همچنین تمامی محصولات گروه فنی و مهندسی آفتاب دارای دو سال گارانتی می باشد.
طراحی تولید و اجرای انواع سیستم های
بالکن شیشه ای
اسلایدینگ
تک ریل یا نمایشگاهی
کابین دوش شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
سقف ثابت و متحرک .

بااستفاده از بالکن های جمع شونده سکوریت میتوانید بیشترین استفاده را از فضای بالکن منزلتان ببرید بدون احساس گرما وسرما ودور از گردو غبار … فضایی امن برای کودکان خودداشته باشید بااستفاده از بالکن شیشه ای …. وسایل موردنیازتان را بدون نگرانی از برخورد برف وباران در بالکن منزلتان نگهداری بکنید. ….

#مقاومت شیشه بالکن #رنگ شیشه #سندبلاست کردن شیشه بالکن

لطفا جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
۰۹۱۲۰۸۵۶۰۲۰

دانلود فایل pdf مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button